O nás

Už nechcete potkávat své známé či kamarádky ve stejných outfitech, které máte právě na sobě? Chcete, aby Vaše děti měly pohodlné, ale přesto zajímavé oblečení? Tak jste na správném místě.

Onlytrend je firma založená na myšlence: "originální styl pro sebe a moje děti".

Oblečení pro děti, které vidíte na tomto webu, je ručně šité z látek, které mají od výrobců atesty s certifikátem OEKO-TEX třídy 1, kvůli bezpečnosti pro děti do 3 let. Díky velkému zájmu jsme v červenci roku 2016 založili firmu Onlytrend a začali jsme si tak naplno plnit naše sny. Doufáme, že se bude všem naše oblečení líbit a že se naši zákazníci budou opět k nám vracet. Budeme rádi za Vaši podporu, třeba i zasláním fotky Vás nebo Vašich dětí v outfitu od nás.

Ošetřování výrobku

Uvedené symboly platí pro většinu dodávaných úpletů a výrobků z nich. Při praní je nutné dodržovat také pokyny výrobce pracích prášků, tj. zejména nepoužívat prací prostředky se zjasňujícími a bělícími účinky určené pro bílé prádlo na prádlo barevné.Doporučujeme prát po rubu, úplet je pak minimálně namáhán třením a nedochází k opírání. Úplety jsou barveny reaktivními barvami a potištěny pigmentovými barvami, přesto i ta nejlepší barva potřebuje pro svoji dlouhou životnost maximálně šetrné zacházení.K sušení nepoužívejte bubnové sušičky, ty úpletu neprospívají. Může docházet ke změnám rozměrů.  Proto doporučujeme sušení na vzduchu s tím, že po vyjmutí z pračky úplet nejprve porovnáme a po té volně sušíme. Pokud sušíte venku na sluníčku, optět je nutné po rubu, aby barvu neničily sluneční paprsky.I při žehlení platí zásada: po rubu lépe než po lícu.