Jedinečné dětské oblečení, které Vaše ratolesti budou rády nosit. Onlytrend oblečení vyniká svým designem a hravostí. Už to nejsou jen jednobarevné nezajímavé kalhoty, ale veselé a barevné tepláky ve stylu baggy kalhot. K tomu lze ušít trička, mikiny, sukýnky, šaty, čepice a nákrčníky, ťapkofusky, pyžamka, plavky a různé doplňky jako jsou čelenky, potítka, podkolenky. 

 

Dámské Pro dámy šijeme elegantní a sportovní šaty i sukně převážně pouzdrového střihu různých délek. Velice oblíbené jsou i šaty s volánem. Pro zimu 2018/2019 máme krásné dámské zimní čepice a kalhoty sportovního střihu, které se dají nosit i do kanceláře.

 

 

Doporučené produkty:

 

 

O nás:

Už nechcete potkávat své známé či kamarádky ve stejných outfitech, které máte právě na sobě? Chcete, aby Vaše děti měli pohodlné, ale přesto zajímavé oblečení? Tak jste na správném místě. Onlytrend je firma založená na myšlence: „originální styl pro sebe a moje děti“. Oblečení pro děti, které vidíte na tomto webu, je ručně šité z látek, které mají od výrobců atesty s certifikátem OEKO-TEX třídy 1, kvůli bezpečnosti pro děti do 3 let. 

více >>>